4 поради від СК Саламандра, які вбережуть Вас від недобросовісних правоохоронців

З 7 лютого 2018р. поліси Автоцивілки укладаються не тільки в паперовій формі, а й в електронній.

Це означає, що відтепер водію, який оформив е-поліс, достатньо мати при собі електронний носій, де візуально збережений документ про страхування. Відомості про нього містяться в єдиній базі МТСБУ.

Але останнім часом власники електронних полісів скаржиться на випадки, коли працівники поліції незаконно притягують їх до адміністративної відповідальності.

Пояснення з боку правоохоронців такі: керування автомобілем здійснюється без паперового полісу.

Ми не можемо змусити поліцейських вчити правила дорожнього руху та закони стосовно цього. Але дуже радимо Вам запам’ятати наступні правила:

  • Збережіть поліс на телефон. Він стане у нагоді не лише з приводу зупинки поліції.
  • Забули зберегти - телефонуйте до нас. Ми працюємо цілодобово, без вихідних. Після дзвінка не мине і 5 хвилин, як е-поліс буде відправлено на Ваш телефон.
  • Ви не фанат новітніх технологій і надаєте перевагу паперовим документам? Тоді роздрукуйте поліс і за нагоди пред‘явіть його.
  • Якщо вищевказані правила не спрацювали, і поліцейський виписав Вам штраф, то у протоколі ви зазначаєте, що з порушенням не згодні. Потім Ви фотографуєте цей документ та надсилаєте нам найзручнішим для Вас засобом зв’язку. Наші юристи підготують заяву до суду про оскарження та проконсультують до винесення рішення (судовий збір при цьому не стягується).

 

Бажаємо Вам зустрічати на своєму шляху тільки совісних правоохоронців.

Ваша СК Саламандра

 

З повагою, керiвник юридичного вiддiлу Тарас Фiдзiна

ЗАДАТИ ЗАПИТАННЯ
Щоб отримати поліс чи консультацію — заповніть форму
Лист директору
Є скарги / зауваження чи пропозиції? Пишіть, вирішимо!
СТРАХОВИЙ ВИПАДОК
Щоб заявити про страховий випадок – заповніть форму