Воєнний стан та страхування. Чи є гарантії?

29.11.2018

Введення з 28 листопаду у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харьківській, Чернігівській, Донецькій, Запоріжській, Херсонській областях воєнного стану, не вплине на виконання страховою компанією "Саламандра" своїх зобов’язань перед нашими клієнтами.

"Всі наші клієнти, які мають договори добровольного медичного страхування, будуть надалі отримувати необхідне лікування в звичному режимі, за умови, що вони не перебувають на військовій службі. Це стосується усіх видів лікування, у тому числі травм різної степені тяжкості. Окрім цього, компанія продовжує пролонгацію та заключення нових договорів страхування", - зазначає директор по страхуванню та розвитку Надія Пиж.

Також, СК "Саламандра", не дивлячись на виникшу в країні ситуацію, буде в повній мірі виконувати свої зобов’язання перед клієнтами, по договорам добровільного страхування автотранспорта (КАСКО). Клієнти компанії можуть бути впевнені, що у момент ДТП, якщо воно відбулося на території областей, в яких введено воєнний стан, збиток буде відшкодований в необхідному розмірі. Виключенням можуть бути пошкодження, які пов’язані з воєнними діями, зокрема, пошкодження які завдані будь якими видами зброї чи боєприпасами, а також примусове вилучення автотранспорту чи іншого майна у воєнних цілях. Компенсація вартості вилученого майна у воєнних цілях регулюється державою на підставі Закону України про прововий режим воєнного стану.

Ми продовжуємо здійснювати страхові виплати всім своїм клієнтам, не дивлячись на регіон проживання і у відповідності з договором страхування. Ми впевнені, що найближчим часом ситуація в Україні стабілізується і країна повернеться до звичного режиму життя. 
Довірьте своє майно та здоровья професіоналам!

СК "Саламандра" (до жовтня 2018 року - СК "ДИМ Страхование") працює на Українському страховому ринку з 1994 року. Однією з її спеціалізацій являється медичне страхування.

ЦІЛОДОБОВИЙ КОНТАКТ-ЦЕНТР
© 2018 Страхова компанія «SALAMANDRA.UA»
Я вже зареєстрований в особистому кабінеті
Реєстрація в особистому кабінеті
або