Історія

 • 2014 рік
 • 2013 рік Всі зусилля спрямовані на обслуговування цільового сегмента клієнтів.
 • 2012 рік Краща компанія по встановленню і продовженню взаємовідносин з клієнтами. 70% продовження договорів страхування.
 • 2011 рік Рік створення основи унікальної компанії. Сформована повноцінна команда зірок, що грають головні ролі у створенні майбутнього.
 • 2010 рік Рік перших успіхів в клієнтоорієнтованості. В результаті практично кожен діючий клієнт дав рекомендації про нас своїм близьким і рідним. Швидкість врегулювання страхових подій ми змогли скоротити в середньому до 14 днів.
 • 2009 рік «Саламандра» утвердилася у своїй унікальності, очистилася від внутрішніх розбіжностей і зовнішніх непорозумінь. В цілому важкий для економіки України рік став для компанії вдалим і продуктивним.
 • 2008 рік Компанія сфокусувала зусилля на стратегії. Почався процес реорганізації, заміни персоналу, скорочення витрат на ведення справ з одночасним збільшенням продажів цільовим клієнтам.
 • 2007 рік Формування цінностей і соціальної орієнтованості співробітників компанії. Початок діяльності з організації добровільного медичного страхування. Зміна назви компанії «Страхове акціонерне товариство закритого типу « Саламандра-Лтава» на «Закрите акціонерне товариство «Страхова компанія «Саламандра-Україна».
 • 2006 рік Відкриття нових філіалів. Початок впровадження системи збалансованих показників.
 • 2005 рік Сконцентровані зусилля на побудову клієнтоорієнтованої компанії. Придбання обладнання та програмного забезпечення CRM-Call Center. Організація високотехнологічного цілодобового контакт-центру.
 • 2004 рік Інтенсивний розвиток мережі філіалів. Відкриваються Донецька, Київська, Херсонська, Луганська, Дніпропетровська, Волинська, Харківська, Кременчуцька філії.
 • 2003 рік Славні традиції «Саламандри» вирішила відродити команда ентузіастів, яка очолила засновану в 1995 році страхову компанію «Саламандра-Лтава». З цього року розпочато нова історія талісмана «Саламандра».

Історія золотого талісмана

Існує міф про те, що саламандра - це душа вогню. Середньовічні маги та алхіміки ототожнювали саламандру з субстанцією вогню. Характерна особливість саламандри - незвичайний холод тіла, що дозволяє їй перебувати в вогні, не згораючи, і гасити полум’я.

Саламандра була символом червоного втілення філософського каменю. Середньовічна іконографія використовує образ саламандри в якості символу праведника - хранителя віри серед мінливостей тлінного світу. Встановлюючи саламандру на свій герб, його власник заявляв, що йому притаманна стійкість, і він зовсім не боїться небезпеки.

Назву товариства «Саламандра» придумав брат засновника компанії, письменник Олексій Погорєльський (автор «Чорної курки»), який також підібрав вдалий девіз товариства - «Горю, але не згораю».

Так виникло відоме Страхове товариство «Саламандра», яке було затверджено «Указомъ Его Императорского Величества въ 26 день Января 1846 года». Це була найбільша страхова компанія дореволюційної Росії. «Саламандра» стала символом надійності та економічної свободи на всій території Російської Імперії.

До кінця ХIX століття «Саламандра» вела свою діяльність від Алтаю до берегів Чорного моря, а на початку минулого століття відкрила свої представництва і дочірні компанії в Америці, Скандинавії, Центральній Європі і на Балканах, і стала лідером російського бізнесу за кордоном, взірцем ведення справ, за що була відзначена Датською Урядовою Ревізійноюї Комісією в січні 1919 р., яка вказала, що «ніде немає такого зразкового рахівництва і ніде немає таких високих резервів, як в «Саламандра».

ЦІЛОДОБОВИЙ КОНТАКТ-ЦЕНТР
© 2018 Страхова компанія «SALAMANDRA.UA»
Я вже зареєстрований в особистому кабінеті
Реєстрація в особистому кабінеті
або