СК «Саламандра Україна» оскаржить судове рішення про проведення обшуків в офісах компаній — salamandra.ua

23.08.2017

22 серпня 2017 року у приміщеннях СК «Саламандра Україна» та «ДІМ Страхування» в м. Києві та м. Полтава було проведено обшуки в рамках кримінального провадження.

Під час обшуків вилучено страхові документи та комп’ютерну техніку страховиків. 

Нагадаємо, що в червні 2017 року вже проводився обшук СК «Саламандра-Україна» в рамках кримінального провадження, що було відкрите прокуратурою м. Києва в Дарницькому районі. Пізніше страховики оскаржили в суді рішення про проведення обшуків. Суд визнав обшуки незаконними і зобов’язав правоохоронні органи повернути всю вилучену документацію та комп’ютерну техніку. Кримінальне провадження прокуратури було закрите за відсутністю складу злочину.

«Відкриття нового кримінального провадження з аналогічним звинуваченням виглядає дуже дивно. Наша правова позиція залишається однозначною – ми оскаржуватимемо незаконні дії силовиків в судовому порядку та добиватимемось справедливості для нас та наших клієнтів цивілізованим юридичним шляхом. Звинувачення у фіктивному підприємництві та виведенні коштів – не витримують жодної критики. Компанії «Саламандра Україна та «ДІМ Страхування» працюють в правовому полі та забезпечують страховий захист, більш ніж мільйону українців та сотням підприємств, незважаючи на їх приналежність тим чи іншим фінансовим групам», - заявив Роман Маленко, голова правління СК «ДІМ Страхування».

© 2018 Страховая компания «SALAMANDRA.UA»
Я уже зарегистрирован в личном кабинете
Регистрация в личном кабинете
или