ДО ВІДОМА КЛІЄНТІВ СТРАХОВОЇ КОМПАНІЇ «САЛАМАНДРА-УКРАЇНА»!!! — salamandra.ua

04.07.2017

30.06.2017 р. Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, прийнято незаконне та необгрунтоване рішення про анулювання ліцензій ПрАТ «СК «Саламандра-Україна», що набере чинності 30.07.2017 р. З метою захисту законних інтересів компанії, ми гарантуємо, що зробимо усе від нас залежне для скасування вищенаведеного рішення. Зокрема, ПрАТ «СК «Саламандра-Україна» звернеться до Державної регуляторної служби України з проханням скасувати розпорядження Національної комісії про анулювання ліцензій ПрАТ «СК «Саламандра-Україна». 

Даним зверненням просимо усіх клієнтів ПрАТ «Страхова компанія «Саламандра-Україна» підтримати нашу компанію в боротьбі за відстоювання законних прав та інтересів. Для цього Ви можете направити лист до Державної регуляторної служби України, яким висловитись проти анулювання ліцензій ПрАТ «Страхова компанія «Саламандра-Україна» з коротким описом причин чому Ви так вважаєте. 

Листи слід відправляти за наступними реквізитами:
Голові Державної регуляторної служби України
Ляпіній Ксенії Михайлівні
01011, Київ, вул. Арсенальна, 9/11

У листі просимо вказати Ваші прізвище, ім’я, по-батькові, зворотну адресу та дату складення листа й коротке викладення позиції чому Ви вирішили підтримати компанію «Саламандра-Україна».

Щиро дякуємо за Вашу підтримку та розуміння.

Зразок листа до Державної регуляторної служби від фіз. особи

Зразок листа до Державної регуляторної служби від юр. особи

© 2018 Страховая компания «SALAMANDRA.UA»
Я уже зарегистрирован в личном кабинете
Регистрация в личном кабинете
или