Державна регуляторна служба перенесла засідання Апеляційної ради з питань ліцензування на кінець 2017 року: ліцензії СК «Саламандра Україна» продовжують діяти — salamandra.ua

24.08.2017

На засіданні Експертно-апеляційної ради з питань ліцензування 22 серпня 2017 року прийнято рішення про відкладення розгляду по суті скарг СК «Саламандра-Україна» та СК «ДІМ Страхування».  Клопотання про перенесення розгляду скарги було подано Нацкомфінпослуг. Підставою для відкладення розгляду справи став судовий позов СК «Саламандра-Україна» та «ДІМ Страхування» про визнання рішення Нацкомфінпослуг про зупинення ліцензій страховиків незаконним, та таким, що завдає шкоди іміджу та діловій репутації страховиків. Судом надано час Нацкомфінпослуг, як відповідачу на подання документів, що підтверджують їх позицію.

Розгляд справи Експертно-апеляційною радою Державної регуляторної служби відбудеться після винесення судового рішення. Дія рішення Нацкомфінпослуг про зупинення дії ліцензій страховиків «Саламандра-Україна» та «ДІМ страхування» призупинена, а отже ліцензії обох компаній продовжують діяти. 

«Ми звернулись з позовом на дії Нацкомфінпослуг, адже вважаємо їх незаконними та безпідставними. Керівництво Нацкомфінпослуг повинно понести відповідальність за збитки, що вони завдають діловій репутації страховиків цим рішенням.  Компанії несуть відповідальність за всіма укладеними страховими договорами і здійснюють щоденно страхові виплати. На дії компанії не надійшло жодної скарги ні до Нацкомфінпослуг ні до МТСБУ. Наші клієнти задоволені нашою роботою і залишаються з нами, а це найважливіша відзнака для страховика», - заявив Роман Маленко, голова правління СК «ДІМ Страхування».

© 2018 Страховая компания «SALAMANDRA.UA»
Я уже зарегистрирован в личном кабинете
Регистрация в личном кабинете
или